fbpx

Asterkade 38

Heemstede

Bouwjaar: 1928

Vraagprijs: € 875.000,- k.k.

Aantal kamers: 6

Woonoppervlakte: 134 m2

Omschrijving

Wat een heerlijk woonhuis. We nemen je mee:

/ half-vrijstaand woonhuis met een heerlijke tuin
/ charmante bouwstijl (1928), goed onderhouden
/ in de geliefde ‘Bloemenbuurt’ de grens van Heemstede-Aerdenhout-Haarlem

LOOP JE VISUEEL MEE?
– Begane grond:
Door de voortuin langs de charmante erker entree via authentieke voordeur. Tochtportaal met originele wandtegeltjes en granitovloer. Deur naar gang, voorzien van trappartij met stijlvolle balustrade en paneeldeuren naar respectievelijk toilet met fontein en klein raam, meterkast, trapkast, keuken en living.

De voormalige kamer-en-suite woonkamer is voorzien van veel raampartijen, hetgeen een mooi uitzicht biedt op de voor-, zij- en achtertuin. Tevens is deze voorzien van sfeervolle open haard, houten vloer en schuifdeuren naar de tuin.

De keuken is netjes en voorzien van de originele servieskast. Koel-/vriescombinatie, oven, magnetron, vaatwasser, fornuis en afzuigkap.

– Tuin:
Dit woonhuis heeft een aangrenzende voor-, zij- en achtertuin. Het geeft een ruimtelijk gevoel, is speels en praktisch voor het creëren van zowel zon als schaduwhoekjes. De tuin is dan ook voorzien van verschillende terrassen en is mooi aangelegd. Je ziet dat de huidige bewoners naast het huis veel liefde hebben gestoken in de tuin, het is dan ook een heerlijke plek! Daarnaast is de tuin voorzien van ruime schuur.

– Eerste verdieping:
Overloop met, wederom paneeldeuren, doorgang naar drie slaapkamers. De hoofdslaapkamer bevindt zich aan de voorzijde, biedt een mooi uitzicht over het doorgaande vaarwater en is extra sfeervol door de schuine kap. Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers, waarvan één iets ruimer en één iets kleinere. Die laatste is voorzien van aangrenzend balkon. De badkamer bevindt zich aan de voorzijde en is voorzien van ligbad, douche, wastafel en tweede toilet.

– Tweede verdieping:
Overloop naar twee slaapkamers. De kamer aan de voorzijde is zeer charmant, door de verspringende kap en verschillende ramen. De kamer aan de achterzijde is ruim van afmeting. Aangrenzend aan de overloop bevindt zich een wasruimte. Boven de slaapkamers bevindt zich een ruime opbergvliering.

– Vliering:
Ruime opbergvliering boven de slaapkamers op de tweede verdieping.

KEN JE DE BUURT AL?
De Bloemenbuurt van Heemstede is voornamelijk gebouwd eind jaren-20. Charmante bouw in een rustige buurt, waar veel onderling contact is en kinderen rustig kunnen buitenspelen. Het huis ligt vrijwel op de grens van Haarlem en Aerdenhout. Het NS-station met de aangrenzende winkelstraat bevindt zich op steenworpafstand. Met de fiets ben je binnen 10 minuten in de Haarlemse binnenstad en zo op het strand van Zandvoort.

GOED TE WETEN:
– Gevels gereinigd en opnieuw gevoegd (ca. 2007)
– Platte daken recent vernieuwd
– Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2021
– Dakisolatie en isolerende beglazing aanwezig
– Vloerisolatie aanwezig (glaswoldekens, hier-en-daar los)
– C.V.-ketel komt uit 2018
– Gemetselde fundering (‘op staal’)
– Parkeren middels vergunning en bezoekers-parkeren
– Parkeervergunning bedraagt € 26,- per jaar
– Op steenworpafstand van NS-station met intercity’s naar Amsterdam, Leiden, Den Haag, Rotterdam
– Oplevering in overleg
– Documentatie op te vragen bij ons team

KOM JE KIJKEN?
Onze makelaars nemen graag de tijd voor een rustige rondleiding. Contact ons team en maak een afspraak! Op onze socials (@wbosmakelaars) vind je alvast meer foto’s/video’s van deze woning.

Kijk met ons mee

Kenmerken

Overdracht
Vraagprijs € 875.000,- k.k.
Aangeboden sinds 26 april 2022
Status Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding in overleg
Bouw
Soort woonhuis eengezinswoning (halfvrijstaande woning)
Soort bouw bestaande bouw
Bouwjaar 1928
Soort dak samengesteld dak (pannen)
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte 134 m2
Perceeloppervlakte 273 m2
Inhoud 505 m3
Indeling
Aantal kamers 6 kamers (5 slaapkamers)